W Laserze wszyscy jesteśmy przede wszystkim żeglarzami. Promując naszą żeglarską pasję chcemy by proces zamówienia łódki był jak najwygodniejszy dla naszych zawodników, trenerów czy rodziców.

 1. Czy wybrałeś już swoją łódkę lub katamaran?
  Obejrzyj nasze materiały na stronach klas, pobierz broszury lub dowiedz się która łódka jest dla Ciebie pisząc do nas na adres info@laserpol.com.pl , napisz na jakiej łódce chciałbyś żeglować, a my pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt by umożliwić Ci takie żeglarstwo, o jaki Ci dokładnie chodzi.
 2. Wybierz wersję:
  Większość naszych łódek dostępna jest w dwóch wersjach: podstawowej wersji standard i wersji przygotowanej dla najbardziej wymagających żeglarzy race.
 3. Jakieś pytania?
  Napisz do nas: info@laserpol.com.pl, wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w pływaniu regatowym w kadrze olimpijskiej i trenowaniu w systemie Royal Yachting Association na Laserze w Polsce i na świecie, by pomóc Ci dobrać najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb łódkę, odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące trymu Twojej łodzi, a także możliwości startu w regatach i udziału w treningach.
 4. Skontaktuj się z nami bezpośrednio:
  telefonicznie: Marcin Rudawski Tel: +48 607 700 162 lub napisz: info@laserpol.com.pl , a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 
66